Dongguan Bai-tong Donanım Makine Fabrikası

Yüzey İşlemlerinde Uzman

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Bai-tong Hardware Machinery Factory

Makine bakım, yüksek performans için kolaydır, ayrıca, fiyat uygun fiyatlı.

—— Almanya'dan Bob

İyi işbirliği, sabırlarını ve çalışkanlığını takdir ediyoruz.

—— Rusya'dan Alex

Ben sohbet şimdi

Dongguan Bai-tong Hardware Machinery Factory

1 2 3 4
Dongguan Bai-tong Hardware Machinery Factory Dongguan Bai-tong Hardware Machinery Factory Dongguan Bai-tong Hardware Machinery Factory Dongguan Bai-tong Hardware Machinery Factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Bai-Tong
No. Çalışanları : 350~380
Yıllık satış : 15000000.00-18000000.00
Yıl kurulan : 1993
İhracat p.c : 60% - 70%

Dongguan Bai-tong Donanım Makine Fabrikası, yüzey işleme teknolojileri ve ekipmanlarının geliştirilmesiyle ilgilenmektedir. Yaklaşık on yıl süren çaba ve kararlılıktan sonra, Baitong kullanıcıları, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılamak, endüstri liderliğini sağlamak ve IS09001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını geçmek için kapsamlı bir yüzey işleme ekipmanı serisi geliştirdiler.


“Baitong” yüzey işleme ekipmanı, toplam yüz çeşit, kuru / ıslak kumlama cihazları, kumlama ekipmanı, parlatıcılar, parlatma ekipmanları, kaplama ekipmanları, çevre dostu toz giderme ekipmanı, vb.


Baitong, tanınmış büyük işletmeler ve ulusal kilit işletmeler için destek kumlama ekipmanı ve yüzey işleme teknik hizmetleri, örneğin Zhongshan Guangsheng Spor Malzemeleri Co, Ltd, Tayvan Yuci El Sanatları Fabrikası, Uni-Başkan Grubu Shenzhen Changying Fabrikası, Foxconn Teknoloji Grubu, destekli olarak temin etmiştir. , Çin Ulusal Nükleer Corporation No. 202 Fabrika, Xi'an Jiaotong Üniversitesi Fizik ve Cihazlar Enstitüsü, Halk Kurtuluş Ordusu No 5719 Fabrika, Sichuan Changhong Electric Co, Ltd, Chengdu Uçak Fabrikası 132, Xi'an Xiwei Havayolları, Hainan Havayolları, Çin Güney Havayolları, Sermaye Demir ve Çelik Şirketi, FAW Grubu, Dongfeng Motor Grubu, Şangay Genel Motors Grubu, Japon SMC, Guangzhou Honda, Guangzhou Toyota, Chongqing Wangjiang Sanayi A.Ş., Ltd Baitong her zaman iyi alkışlandı. Burada minnettarız, onlara teşekkürlerimizi sunmak ve onların refahı için elimizden geleni yapmak isteriz.


Şubeler, müşterilere daha iyi hizmet vermek, pazar paylarını arttırmak ve stratejiyi geliştirmek için Pekin, Şanghay, Suzhou, Ningbo, Shenyang, Chongqing, Chengdu, Jinan, Quanzhou, Zhongshan, Xi'an, Nanhai ve Wuhan'da sırasıyla kuruldu. , Hizmet, İtibar, İnovasyon, Marka ”.

İletişim bilgileri
Dongguan Bai-tong Hardware Machinery Factory

İlgili kişi: Mr. Michael Lu

Tel: 86-769-22259980

Faks: 86-769-22603703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)